reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
AlertPay - opis systemu płatności

Payza / AlertPay

Internetowy system płatności Payza / AlertPay

      Wirtualny bank Payza (do maja 2012 roku występował pod nazwą AlertPay)powstał w 2004 roku w Montrealu w Kanadzie. Podobnie jak jego pierwowzory: link PayPal czy link MoneyBookers, dostępny jest dla użytkowników w niemal całego świata oferując natychmiastowe i bezpieczne transakcje internetowe przy użyciu adresu email.

      Zapytacie, po co użytkownikowi get-paid potrzebny kolejny wirtualny bank ? Niestety - dotychczasowi operatorzy rozpoczęli akcję blokowania kont wielu doskonałym systemom do zarabiania w internecie, stąd alternatywą, która pozwoli wypłacić pieniądze z danych firm (tzw. grupa "buxów) staje się właśnie zyskujący na coraz większej popularności Payza.
Obsługa płatności w Payza jest banalna: przy przelewie wystarczy podać adres emailowy odbiorcy oraz odpowiednią kwotę przekazu pieniężnego. Po potwierdzeniu pieniążki wędrują do odbiorcy. Wszystko trwa sekundy. Nie płacimy przy tym żadnych prowizji, niestety - strona odbierająca przelew płaci prowizję 1 $ za każdą przelaną sumę. Warto więc wypłacać większą ilość gotówki, aby to obciążenie nie zjadło większości zarobionych przez nas pieniędzy.

      Są i inne mankamenty Payza. Za przelewy zewnętrzne np. na konta link eGold pobierana jest prowizja (4 % sumy), a to do chwili obecnej była jedyna możliwość przelania pieniędzy dalej np. na polskie konta bankowe. Payza obiecał jednak szybkie uruchomienie przelewów bezpośrednio na polskie konta, dzięki czemu odpadnie po drodze łańcuszek operacji, za które należałoby każdorazowo dodatkowo płacić.
Samo prowadzenie konta jest bezpłatne, o ile nie przekroczymy wspomnianej sumy 2000 $.
Zapisz się do Payza
Payza - Zapisz się!
zakładanie konta AlertPay
Aby założyć konto kliknij tutaj.

Proces założenia konta Payza polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Kliknij na stronie banku w górny link "Sign Up" wypełnij formularz według poniższego szablonu (pamiętaj aby nie używać polskich znaków):


 • First Name: imię
 • Last Name: nazwisko
 • Adress: ulica z numerem domu i mieszkania
 • City: miasto
 • Country: państwo (Poland)
 • Region: województwo
 • Zip/postalcode: kod pocztowy (bez myślnika)
 • Primary phone: telefon
 • Work phone: telefon w miejscu pracy (opcja)
 • Mobile phone: telefon komórkowy (opcja)
 • Email Address: adres e-mail (będzie twoim loginem do konta)
 • Password: hasło (minimum 6 znaków i 1 cyfra)
 • Re-enter Password: powtórzenie hasła
 • Security Question: pytania, które pozwolą odblokować konto (kolejno: Nazwa ulicy, gdzie dorosłeś?, Nazwisko panieńskie matki?, Marka pierwszego samochodu, jaki posiadałeś?, Miejsce urodzenia?) odpowiedzi wpisz w polach poniżej pytania
 • WORD VERIFICATION: przepisz losowy turing number jaki się obok wyświetlił
 • USER AGREEMENT - zaznacz zgodę na regulamin
Całość zaakceptuj przyciskiem Register

Po zatwierdzeniu formularza na podany adres e-mail zostanie wysłana przesyłka z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego a na wczytanej stronie wpisz wybrane przez siebie hasło. Potem zaloguj się do swojego konta Payza Loginem jest podany adres e-mail.
Po zalogowaniu się należy wybrać rodzaj konta (zwykłe, premiowane lub biznesowe - w naszym wypadku wystarczy podstawowe, zwykłe) i zatwierdzić.
Aktywuj konto i wybierz podstawową walutę, w której będzie prowadzony Twój rachunek, (np. euro). Musisz również podać kolejne hasło, które będzie służyć do dokonywania przelewów. Nie może być takie same jak do logowania do konta. Aktywuj ostatecznie konto przez wpisanie tego hasła i kliknięcie w button Submit.

Możesz dodatkowo zweryfikować swoje konto Payza. Nie jest to jednak wymagane, jeśli jednak masz na to ochotę, należy przesłać do Payza skany dokumentów tożsamości a także dowód potwierdzający miejsce zamieszkania (np. opłacony rachunek za mieszkanie, gaz, telefon, prąd itp.)

Załóż konto Payza


menu

» AlertPay
» e-Gold
» MoneyBookers
» PayPal
» StormPay
» polskie banki
» transfer gotówki
» Kody SWIFT


subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt