reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Banki get-paid
      Wiele pytań jakie przychodzi pod adres link zarabiaj.NET dotyczy wypłat - jak ich dokonać i jaki wybrać sposób płatności...

skarbonka      Przede wszystkim: zawsze uważnie przeczytaj Regulamin danej firmy (Terms&Conditions) - a konkretnie ustęp mówiący o płatnościach (Payments).
To tam dowiesz się jakie warunki musisz spełnić aby móc poprosić o wypłatę. Czasem ich treść może Cię zaskoczyć, jak np. w wypadku firm z tzw. grupy DragoneTeam (ich charakterystyczną przypadłością były niewiarygodnie duże procenty z poleconych) - gdzie okazywało się, że pieniądze za poleconych możesz użyć jedynie do reklam, a minimum wypłaty może pochodzić wyłącznie z własnych zarobków.

Innymi "kruczkami" popisują się scamy, w których okazuje się, że aby uzyskać wypłatę granicy rzędu kilku tysięcy dolarów, należy zgromadzić pod sobą kilka tysięcy poleconych (bez obaw - nawet jeśli Ci się to uda i tak od oszustów pieniędzy nie zobaczysz).

Przebiegłość (a ściślej - oszustwo) właścicieli firm nie zna granic: bywały firmy w których opłata manipulacyjna (tzw. fee) przy okazji wypłaty wynosiła 100%, a więc użytkownik nie miał szansy zobaczyć swoich pieniędzy. Czasem regulamin precyzuje wysokość kwoty jaką sam musisz uzbierać - np. granica wypłaty to 3$ z czego jednak 75 centów musi pochodzić z Twoich kliknięć.

      Dział Payments obecny w skrypcie każdej z firm odpowie Ci w jaki sposób możesz wypłacić pieniądze - zwykle poprzez internetowe systemy płatności jak: link PayPal (od czerwca 2005 nareszcie dostępny dla Polaków), StormPay (bardzo niewygodny środek płatniczy), link e-Gold, link MoneyBookers czy wreszcie czek (niemal zawsze obarczony prowizją za jego wystawienie).

Reklama
Pytania...
      Pełen opis link e-Gold, link MoneyBookers i link PayPal znajdziesz właśnie w tym dziale!
Dodatkowo niezbędne okażą się informacje na temat przelewu zgromadzonej gotówki do Polski. Dokonaliśmy dla Was charakterystyki kilku najpopularniejszych sposobów sprowadzenia pieniędzy do kraju (patrz dział: link Transfer gotówki).

      Dodatkowo w rozdziale link Polskie banki proponujemy kilka produktów z przebogatej oferty polskich banków skierowanych zarówno dla osoby niepełnoletniej (bezpłatne konta bankowe dla młodzieży), jak i firm.

menu

» AlertPay
» e-Gold
» MoneyBookers
» PayPal
» StormPay
» polskie banki
» transfer gotówki
» Kody SWIFT


subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt