reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
EuroBarre - opis systemu

Eurobarre

francuski surfbar


UWAGA ! Od 1 kwietnia 2008 roku system Eurobarre wstrzymał możliwość zapisów z krajów innych niż Francja! Tym samym Polacy stracili możliwość zarabiania w tym surfbarze. Poniższy opis prosimy traktować jedynie jako zapis archiwalny.


      EuroBarre to francuski system on-line, wynagradzający swoich użytkowników za pracę na komputerze z włączonym surfbarem. Punkty jakie zdobywamy w ten sposób zamieniane są co miesiąc na pieniądze.
Wartość punkta każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe mogą być różne. Od kilku miesięcy przelicznik utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie - za każde 1000 pkt. (do wysurfowania w 1-2 dni) otrzymamy ponad 7 eurocentów (obecnie 7,03 eurocenta) i stawka ta stale rośnie!
Surfbar systemu samodzielnie przykleja się u góry ekranu monitora, nie "gryzie" się z plug'inami innych firm online ani nie obciąża specjalnie komputera.

      EuroBarre oprócz surfowania oferuje nam zarabianie również dzięki odbieraniu e-maili oraz udziale w grach i promocjach. Te ostatnie wymagają jednak znajomości języka francuskiego.
System nie sprawdza naszej aktywności przy komputerze. Jedynym "ograniczeniem" jest samoczynne zamknięcie programu po 1 godzinie aby wyeliminować np. włączony komputer bez obecności właściciela. Przy powtórnym uruchomieniu surfara należy wprowadzić podany dwucyfrowy kod. Brak jest również wymagań co do częstotliwości klikania w pojawiające się reklamy. Firma nie wprowadziła również limitu korzystania z pluginu, można więc surfować do woli.

      System poleconych nie wydaje się być imponujący - tylko jeden poziom - do czasu zerknięcia na cyfrę procentu - aż 100 % od każdego poleconego !!! Czyli otrzymasz tyle samo punktów/pieniędzy co każdy Twój polecony którego zwerbujesz do firmy! Dla dobrych promotorów otwiera to drogę do wysokich zarobków!

      Surfbar EuroBarre dodatkowo przyzna Ci łącznie aż 15 000 punktów za przyłączenie się do programu. Po 5 000 pkt otrzymasz w 15, 45 i 75 dniu swojego uczestnictwa!
Więcej - w każdą rocznicę Twojego zapisu do Eurobarre surfbar wynagrodzi Cię dodatkowymi 5 000 punktów!


Jak zainstalować surfbar i jak się w nim poruszać? Zobacz etapy zapisu i korzystania z
link EuroBarre


Zapisz się do EuroBarre !
EuroBarre - ZAPISZ SIĘ!
Dane firmy EuroBarre
Poleceni:
  • 1 poziom - 100% (sic!)
Bonusy:
  • po 5 000 pkt za 15, 45 i 75 dzień uczestnictwa w Eurobarre
  • 5 000 pkt w każdą rocznicę Twojego zapisu do Eurobarre
Wypłaty: Ranking Kłopoty z rejestracją ?


Zainteresowany ??
ZAPISZ SIĘ
EuroBarre zarejestruj się

lub kliknij w banner zamieszczony w opisie firmy!


Pamiętaj - rejestracja nic Cię nie kosztuje. Członkostwo w EuroBarre jest darmowe! W każdej chwili możesz się wypisać.UWAGA powielanie opisów czy grafik z tej strony jest nielegalne! Jeśli chcesz wykorzystać tekst czy grafikę, której autorem jest serwis zarabiaj.NET zgłoś się do nas poprzez dział Kontakt !
menu

» ECBarre
» Eurobarre
» MoneyCashBar
» SmartBarre

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt