reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Programy Partnerskie - co to ?
programy partnerskie      Programy Partnerskie są ofertą dla webmasterów posiadających własne witryny www. Ideą takich programów jest umieszczenie reklamy danej firmy na stronach partnera. Wynagrodzenie zwykle przyznawane jest za ilość wejść internautów na stronę reklamodawcy poprzez banner, link itp. (np. Allegro). Firmy premiują też rejestrację w swoim systemie (Aukcje24, mBank) lub zakup oferowanych przez nie artykułów (Helion, PayBack) - warunek jest jeden - domniemany klient musi zostać skierowany do określonej oferty poprzez Twoją stronę.

Reklama
Programy partnerskie - kilka uwag
      Oczywiście - potencjalnie im więcej odwiedzających Twoją witrynę, tym większy zarobek. Dlatego przystąpienie do programu partnerskiego powinno być poprzedzone analizą swoich możliwości. Trzeba jasno powiedzieć, że kiedy statystyki Twojej strony opiewają na kilkadziesiąt dziennie, masz nikłe szanse na zarobek.

      Bardzo ważne jest zapoznanie się z regulaminem danego programu partnerskiego PRZED przystąpieniem do niego. Na forach wyczytać można mnóstwo skarg pod adresem takiego czy innego programu, tymczasem najczęściej powodem utraty konta w danym programie jest złamanie jego regulaminu.
Szczególnie ważne jest aby nie generować samodzielnie czy w drodze wymian ruchu kliknięć w systemach typu paid-to-click, czyli płacących za każde przekierowanie z bannera (np. allegro, google, website). Kliknięcia takie są bardzo łatwo "rozpracowywane" przez zespoły danego programu partnerskiego a wynik jest tylko jeden - usunięcie konta.

reklama

» AdFreestyle
» AdKontekst
» Allegro
» ContentStream
» eBay
» Google Adsense
» Helion
» OnetKontekst
» PayBack
» ¦wistak

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt