reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Charakterystyka systemów on-line i freetraffic
online       Dział Surfbar i freetraffic grupuje serwisy oferujące zarobek za obecność przy komputerze. Prosimy o dosłowne zrozumienie słowa "obecność" - istotnie chodzi tu o fizyczną bytność przy swojej stacji roboczej, nie zaś pozostawienie jej włączonej na noc z szalejącymi programami-oszustami symulującymi ruchy myszki. Te ostatnie są szybko wyłapywane przez systemy, rezultat jest jeden - utrata konta. Obecnie zresztą nie ma to sensu - wymogiem dzisiejszych programów jest wpisanie co jakiś czas numerka w wyskakujące okno lub kliknięcie w określony napis - tego nie przeskoczą nawet najbardziej zaawansowane klikomaty.
       Nazwa niniejszego działu wskazuje na skupienie w nim dwóch różnych sposobów na zarabianie przy okazji pracy na komputerze.
 • Surfbar - to zarabianie za pomocą zainstalowanego plug-in'a (inaczej: surfbaru) mającego zwykle postać bannera usadawiającego się na skraju obrazu monitora. Do zaliczenia czasu wymagane są ruchy myszką i klikanie we właściwy napis, jaki pojawia się od czasu do czasu w losowych miejscach.
  Niestety - obecnie rynek on-line przeżywa spory kryzys i niełatwo trafić na program oferujący godne stawki tego typu pracy.
 • FreeTraffic to nieco inny sposób zarabiania - polega on na ogądaniu reklamowanych firm w rotatorze. Rozróżniamy ich dwa rodzaje:
  • - manual surf: czyli po oglądnięciu każdej reklamowanej strony (trwa to zwykle kilkanaście sekund) należy kliknąć w specjalny link, tak, aby załadowana została kolejna reklamowana strona (w sposób oczywisty wymaga to stałej obecności przy komputerze)
  • - automatic surf: reklamowane strony zmieniają się automatycznie, nie wymagają obecności przy komputerze, okno przeglądarki ze stronami można nawet zwinąć do paska narzędzi
  FreeTraffic służą głownie do zdobywania kredytów, służących własnemu reklamowaniu strony w ten sposób. Niektóre z nich oferują za oglądanie pieniądze, jednak zwykle należy "machnąć" kilkanaście tysięcy stron, aby uzbierała się z tego niewielka suma do wypłaty.

Zapisz się do WebSite !
Ostrzeżenie...
      Uwaga na oszustów! Istnieje sporo firm online które są niewypłacalne! Jednak nadal zapisują się do nich chętni licząc na zarobek. Nie bądźcie naiwni! Nie dajcie zarabiać oszustom! Korzystajcie z doświadczeń innych!
Oto najbardziej znani oszuści tego segmentu rynku:
 • Spedia
 • CashFiesta
 • CashSurfers

menu

» ECBarre
» Eurobarre
» MoneyCashBar
» SmartBarre

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt