reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Co nowego w zarabiaj.net ??
aktualności


Powrót do bieżących aktualności

news29 | kwietnia | 2006 r.

          Nieco wcześniej niż w zapowiedziach właścicielka  link SunrisePaidEmails zamknęła możliwość zapisu Polaków w swojej firmie. Tym samym zdejmujemy opis tej znakomitej firmy z naszych stron.
Jak jednak powszechnie wiadomo - przyroda nie znosi próżni, stąd przygotowaliśmy dla Was kolejną propozycję dobrego systemu mailowego : link HopToCashMails. Choć jednak faktycznie "Kangurek" jest firmą mailową, to samych maili w niej niewiele... Dlaczego więc warto ją przetestować ? Przede wszystkim dla wspaniałej sekcji płatnych bannerów, w której żniwa codziennie przyniosą nam ponad 5 centów dziennie! To bardzo dobry wynik zwłaszcza w zestawieniu z niewielkim minimum do wypłaty - 5 $.
Nie zawsze należy uzbierać podany próg wypłaty aby zobaczyć pieniądze na swoim koncie - właścicielka bardzo często dokonuje losowych wypłat wśród członków swojej firmy. Warto sprawdzić !

      Długi majowy weekend to więcej czasu który można spędzić przy komputerze - zwłaszcza wobec zapowiadanego ochłodzenia (faktycznie - za naszym oknem mży...).
Dla maniaków pozwolimy sobie podsunąć jeszcze jedną propozycję systemu mailowego.
Mimo innej, bo polskiej chorągwi, jaka nad nią powiewa, link MagentaMails jest właściwie podobna do proponowanego wyżej "Kangurka" z jednego względu - choć maili jest więcej, to jednak również i tu napakowana sekcja płatnych bannerów przyprawia o zawrót głowy!
Minimum wypłaty w Magenta jest faktycznie "minimalne": jedynie 1$ (3,33 PLN). Dobry system poleconych, codzienna solidna porcja linków i bannerów do klikania, uczciwi webmasterzy - tak krótko można scharakteryzować zalety systemu. Po więcej zapraszamy do lektury opisu firmy jaki umieściliśmy na stronach ZARABIAJ.net


news22 | kwietnia | 2006 r.

      Wygląda na to że sytuacja w link Klamm została już opanowana. System po kilku przerwach technicznych pracuje stabilnie, niestety - wraz z utratą bazy danych forum firmy, stracono również niewielką część bazy użytkowników Klammu.
Tym samym niektórzy przy logowaniu mogą otrzymać komunikat o braku użytkownika o podanym ID w systemie. W takim przypadku najlepiej pisać do właściciela firmy (service@klamm.de).

      Kilka tygodni minęło od naszej ostatniej propozycji systemu mailowego, czas polecić coś nowego! Tym razem będzie to nasz rodzimy system, od jakiegoś czasu oparty na skrypcie CC, zbierający pochwały i dobre recenzje. Okazja jest tym większa, ponieważ link Early-Cash (bo o nim właśnie mowa) rozpoczął dwa konkursy na poleconych z wysokimi nagrodami dla najlepszych.
Warto więc promować, warto również poklikać rekreacyjnie, bowiem minimum wypłaty niewysokie (6,40 PLN). Polecamy!

      ...a w dziale 'Zapłaciły nam...' tym razem dodajemy dowody wypłat z:
  • link Ogród Reklam (25,11 PLN - bardzo szybko zrealizowana wypłata)
  • link Zielony Mail (15 PLN - dziesiąta już wypłata z tej czołowej polskiej firmy)
  • link Google Adsense (271,45 $ - kolejna wypłata w najlepszym światowym systemie partnerskim)


news20 | kwietnia | 2006 r.

      Niepomyślne wiadomości napłynęły z firmy link SunrisePaidEmails - właścicielka zapowiedziała odrzucanie wszystkich próśb Polaków o zapis do systemu od 1 maja. Powód jak zwykle ten sam - brak znajomości angielskiego wśród naszych rodaków.
Można się zżymać na taką strategię, jednak fakty mówią same za siebie - wśród osób nabierających się na cheatlinki Polacy zajmują najczęściej niechlubne pierwsze miejsce.
Tak więc tylko do 1 maja istnieje realna możliwość zapisania się do Sunrise. Warto skorzystać, bowiem firma jest doskonale prowadzona, atrakcji mnóstwo a kolejne organizowane konkursy nakładają się na trwające. Przypomnijmy, że chętni do zapisu Polacy winni uzyskać wcześniejszą zgodę właścicielki, pisząc do niej z formularza kontaktowego jaki znajduje się na stronie firmy. Oczywiście - dotychczas zapisani Polacy niezależnie od restrykcji pozostaną członkami systemu.

      Od kilku dni trwają niezapowiedziane prace na serwerach firmy link Klamm, strona znika z zasobów sieciowych bądź jest zastąpiona odpowiednią planszą informacyjną. Problemy natury technicznej (uszkodzenie twardych dysków) spowodowały m.in. utratę forum Klammu. Trzon portalu z wszelkimi danymi pozostał na szczęście nie tknięty.
Kłopoty pojawić się mogą w wypadku finansowego zaliczenia kolejnych odświeżeń działającego już portalu. Oczywiście wszystko niedługo wróci do normy, jak zwykle w takich przypadkach wskazana jest cierpliwość....

      Po rozlicznych kłopotach związanych z hostingiem (o czym pisaliśmy w poprzednim newsie) na dobre powrócił link Krak Mails. To "dobre" nawet okazało się historyczną chwilą polskiego get-paid - to właśnie Krak od ostatniego poniedziałku dzierży honorowy tytuł najbardziej wartościowego e-maila wśród polskich firm, wysyłając linka którego kliknięcie wzbogaciło konto każdego użytkownika aż o 20 groszy!
Dotychczasowe rekordy stanowiły przesyłki warte 5 gr, więc różnica okazała się być kolosalna - dziękujemy i życzymy więcej takich niespodzianek!

      W dziale 'Zapłaciły nam...' dodajemy dowody wypłat z 3 systemów mailowych:
  • link SunrisePaidEmails (3,79 $, kolejny random z tej firmy, czyli losowa wypłata bez osiągnięcia wymaganego minimum)
  • link KittensPTR (1,89 $, czwarta już wypłata z firmy w której zarejestrowaliśmy się stosunkowo niedawno)
  • link Dolarek (2 $ jako nagroda w miesięcznym konkursie na poleconych)


news9 | kwietnia | 2006 r.

      Od 2 dni z zasobów sieciowych zniknęła firma link Krak Mails, co związane jest z problemami hostingu. Powrót już niedługo, warto szykować miejsce w skrzynce na płatne e-maile :-)


      Właściciel link KittensPTR poprosił aby chętni do wypłat poprzez e-Gold przed numerem konta w swoim profilu dopisali pionową kreskę (znak "|").

      Kilka dobrych informacji mamy dla entuzjastów bukmacherstwa:

System link Bet-At-Home wprowadził możliwość wpłat poprzez doskonale znany get-paidowcom link MoneyBookers

Z kolei inny gracz: link GameBookers otworzył możliwość wpłat na polskie konto bankowe. Aby uczcić otwarcie nowego rachunku, firma ogłosiła promocję: jeśli do 17 kwietnia dokonasz wpłaty na swoje konto zakładów w gamebookers.com poprzez nowe konto w polskim banku (konto publikujemy na podstronie opisującej tego bukmachera) to Twój depozyt zostanie PODWOJONY (maksymalna wartość bonusu wynosi 100 PLN (100zł = 200zł ; 500zł = 600zł, etc).

      W dziale 'Zapłaciły nam...' dodajemy dowody wypłat z 3 polskich systemów mailowych:

news2 | kwietnia | 2006 r.

      Niespodziewanie, bo bez specjalnych uprzednich zapowiedzi, belgijski surfbar link EuroKiddies wprowadził możliwość wypłat poprzez link e-Gold ! Tym samym zaangażowanie się w ten system po przerwie związanej z cofnięciem akceptacji MoneyBookers znów nabrało sensu.
Warto też odnotować znaczny skok wartości punkta w link EuroKiddies. Od 3 miesięcy punktowy przelicznik był identyczny, aby w marcu jego stawka podskoczyła wynosząc obecnie 11,52 eurocenta za każde 1000 pkt.
System zmienił tez wygląd swojej strony internetowej, która obecnie prezentuje się jako znacznie milsza oku.

      Przeliczenia punktów nie zabrakło również w surfbarze link Eurobarre - jak co miesiąc ich wartość ponownie zmieniła się z korzyścią dla użytkowników, osiągając w marcu stan 6,67 eurocenta za 1000 pkt.
Wiadomością która cieszy jeszcze bardziej jest realizacja obietnicy wprowadzenia jako środka płatności waluty link e-Gold.
Aby zaktualizować swój profil należy w zakładce Infos Membre wybrać opcję Modifier mes coordonnees. Tu w sekcji pod tą samą nazwą należy wpisać swój 4-cyfrowy kod jaki każdy otrzymał z chwilą rejestracji w systemie, i na kolejnej stronie uzupełnić własne dane o numer swojego konta e-Gold.
Od tej pory w zakładce Paiement pojawi się opcja płatności e-Gold, którą oczywiście można natychmiast wykorzystać (o ile stan Waszego konta przekroczył 15 EUR).

      Lekko zmodyfikowaliśmy dział link zapłaciły nam.... Przy okazji tych zmian dodaliśmy trzy najnowsze przelewy z firm:
  • link Klamm (55 EUR, to już 34 nasza wypłata z tego doskonałego systemu !)
  • link Planeta Kasy (5,75 PLN, wypłata jak zwykle została dokonana w dniu zażądania)
  • link DonkeyMails (0,25 $, pierwsza wypłata z firmy, która debiutowała w naszym serwisie w poprzednim newsie)


Reklama
Poprzednie aktualności...

Archiwum newsĂłw

» październik 2012
» lipiec 2012
» czerwiec 2012
» kwiecień 2012
» styczeń 2012
» październik 2011
» sierpień 2011
» czerwiec 2011
» kwiecień 2011
» marzec 2011
» luty 2011
» styczeń 2011
» listopad 2010
» październik 2010
» wrzesień„ 2010
» sierpień„ 2010
» lipiec 2010
» czerwiec 2010
» maj 2010
» kwiecień„ 2010
» marzec 2010
» luty 2010
» styczeń„ 2010
» grudzień„ 2009
» listopad 2009
» październik 2009
» wrzesień„ 2009
» sierpień„ 2009
» lipiec 2009
» czerwiec 2009
» maj 2009
» kwiecień„ 2009
» marzec 2009
» luty 2009
» styczeń„ 2009
» grudzień„ 2008
» listopad 2008
» paĹşdziernik 2008
» wrzesień„ 2008
» sierpień„ 2008
» lipiec 2008
» czerwiec 2008
» maj 2008
» kwiecień„ 2008
» marzec 2008
» luty 2008
» styczeń„ 2008
» grudzień„ 2007
» listopad 2007
» paĹşdziernik 2007
» wrzesień„ 2007
» sierpień„ 2007
» lipiec 2007
» czerwiec 2007
» maj 2007
» kwiecień 2007
» marzec 2007
» luty 2007
» styczeń 2007
» grudzień 2006
» listopad 2006
» paĹşdziernik 2006
» wrzesień 2006
» sierpień 2006
» lipiec 2006
» czerwiec 2006
» maj 2006
» kwiecień 2006
» marzec 2006
» luty 2006
» styczeń 2006
» grudzień 2005
» listopad 2005
» paĹşdziernik 2005
» wrzesień 2005
» sierpień 2005
» lipiec 2005
» czerwiec 2005
» maj 2005
» kwiecień 2005
» marzec 2005
» luty 2005
» styczeń 2005

aktualności z poprzednich lat dostępne są na Virtual-Cash

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt