reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Charakterystyka AdKontekst ...

AdKontekst

program partnerski NetSprint

      AdKontekst jest systemem emisji reklam kontekstowych stworzonych na wzór link Google AdSense przez wyszukiwarkę Netsprint i powiązanym z nią portalem Wirtualna Polska.
Ideą programu jest umieszczenie przez webmasterów na swoich stronach www kodu wyświetlającego tekstowe boksy reklamowe. Każde kliknięcie w reklamę powoduje przekierowanie internauty na stronę reklamodawcy. Zyskiem AdKontekst dzieli się z właścicielem strony.
Reklamodawca określa różne stawki za przekierowanie, stąd różny może być zysk każdego z kliknięć. Dodatkowo AdKontekst określając potencjał strony, każdemu z użytkowników swojego programu partnerskiego proponuje inny procent podziału zysków.

      AdKontekst to świetna alternatywa dla stron, które nie zyskały akceptacji AdSense. Oczywiście zgłaszane strony muszą być zgodne z polskim prawem i nie mogą łamać regulaminu AdKontekst.
Jednym z warunków programu jest posiadanie 30 000 wejść miesięcznie na daną stronę, jednak masowo przyjmowane są strony z mniejszą oglądalnością, zatem warto zgłosić swój serwis bez oglądania się na statystyki!

      AdKontekst jest doskonale rozbudowany i w swojej funkcjonalności nie ustępuje AdSense. Do wyboru mamy różne typy boksów oraz ich nieskończoną kolorystykę. System umożliwia nam nawet stworzenie własnego, niestandardowego rozmiaru boksa reklamowego!
Szczegółowe statystyki są kolejnym dużym plusem programu, podobnie jak możliwość tworzenia kanałów reklamy. Wspomnieć również trzeba o błyskawicznych odpowiedziach konsultantów na zadane pytania. Raczej nie ma problemu z brakiem reklam w boksach, co zauważyć można często w OnetKontekst czy AdSense.
Jedyny minus programu, to późne wczytywanie boksów w stosunku do całej treści strony.
Przykładowy boks zamieszczamy poniżej.

Zarabiaj dzięki AdKontekst
warunki programu partnerskiego AdKontekst
      Pamiętaj o podstawowych zasadach programu - Całkowity zakaz wymuszania do klikania w reklamy oraz zakaz samodzielnego generowania kliknięć. Stosując niedozwolone techniki tracisz szansę na dochody a Twoje konto zostanie zablokowane!


Wypłaty:
  • minimum do wypłaty - 100 PLN
  • sposób wypłaty - link polskie banki
  • nasze wypłaty - brak


Zainteresowany ??
ZAPISZ SIĘ
AdKontekst - zarejestruj sięPamiętaj - rejestracja nic Cię nie kosztuje. Członkostwo w AdKontekst jest darmowe! W każdej chwili możesz się wypisać.


UWAGA powielanie opisów czy grafik z tej strony jest nielegalne! Jeśli chcesz wykorzystać tekst czy grafikę, której autorem jest serwis zarabiaj.NET zgłoś się do nas poprzez dział Kontakt !
reklama

» AdFreestyle
» AdKontekst
» Allegro
» ContentStream
» eBay
» Google Adsense
» Helion
» OnetKontekst
» PayBack
» ¦wistak

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt