reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
e-Gold - opis systemu płatności

e-Gold

UWAGA! W żadnym wypadku nie zakładaj takiego samego hasła na konto e-Gold jak w programach gptr! Nigdy go nikomu nie ujawniaj! Nie daj się nabrać na częste maile rzekomo spod adresu e-Gold.com z prośbą o zalogowanie się po kliknięciu linka jaki znajduje się w mailu! Pamiętaj - e-Gold nigdy nie wysyła takich e-maili. Nie daj się zwieść oszustom chętnym wejść w posiadanie tego co uzbierałeś na koncie!

       e-Gold to istniejące od 1996 roku wirtualne konto, działające na zasadach bankowych. E-Gold, jak każdy bank nie bazuje jedynie na elektronicznym zapisie zarobku, posiada bowiem majątkowe zabezpieczenia w metalach szlachetnych w szwajcarskich bankach. Działa w każdym państwie, opierając się na własnej walucie e-gold. Jest więc w pełni profesjonalnym internetowym bankiem, uznawanym przez kilka milionów firm na całym świecie, akceptowanym także jako forma płatności przez większość firm get paid.

      Dlaczego e-Gold ma być lepszym środkiem wypłaty uzbieranych przez nas pieniędzy niż popularne czeki? Firma oferująca zapłatę czekiem najczęściej narzuca dość duże opłaty za jego wysłanie (tzw. opłaty manipulacyjne) rzędu kilkunastu procent sumy! Dodatkowo w grę wchodzi czas - czek do Polski potrafi iść przez miesiąc, tyle samo trwa jego realizacja. Dodatkowo za realizację czeków w polskich bankach zapłacisz kolejną - słoną - prowizję! W rezultacie z rzeczywistej zarobionej kwoty otrzymasz jedynie niewielką jej część. Natomiast przelew na konto e-Gold jest błyskawiczny a opłaty minimalne.

      Domyślnie nasze konto prowadzone jet w walucie e-Gold. Stan naszego konta podawany jest w wadze prawdziwego złota oraz w jednej z walut krajowych (dolary lub Euro). Koszt przelewu z dowolnego miejsca na świecie wynosi 1% wartości operacji, maksymalnie do 0.50$. Czyli przelewając na konto E-gold 1$, firma pobierze prowizje wysokości 0,01$. To niewiele w porównaniu z wysyłką czeku, opłatami pocztowymi, etc. Firma pobiera także opłatę roczną za utrzymanie konto wys. 1 % zarobków (do maksymalnie 0,50$) jednak jeśli na koncie nie posiadasz ani centa opłata ta Cię rzecz jasna nie dotyczy). To bardzo znikome koszty.

e-gold

Pieniądze zgromadzone na koncie e-Gold możesz zamienić na sztabki złota. Oczywiście - po co ci sztabki ?? Lepiej zażądać żywej gotówki. Chociaż sama firma nie udostępnia możliwości wypłaty pieniędzy czekiem czy kartą, ma jednak umowę z firmą link OmniPay, która po pobraniu 1$ wysyła czeki z konta e-Gold w przeciągu pięciu dni od polecenia wysyłki. Tu jednak ponownie zderzamy się z opisywanymi wyżej niedogodnościami czeku.
Są prostsze i wygodniejsze metody przelewu gotówki na polskie konto bankowe. Opisaliśmy je w rozdziale link Transfer gotówki

Reklama
zakładanie konta e-Gold
Aby założyć konto kliknij tutaj.
  Procedura założenia konta e-Gold wygląda następująco:
 • 1. Po załadowaniu strony kliknij w button "I Agree" potwierdzając zapoznanie się z regulaminem.
 • 2. Wypełnij wszystko co jest zapisane pogrubioną czcionką (pamiętaj o nie stosowaniu polskich ogonków!):
  • account name: dowolna nazwa twojego konta
  • user name: nazwa użytkownika
  • name: imię i nazwisko
  • adress: ulica z numerem domu i mieszkania
  • city: miasto
  • state/province: wpisz województwo lub N/A
  • country/zip/postalcode: kod pocztowy (bez myślnika!) i kraj (Poland)
  • email: twój adres elektroniczny
  • phone: telefon
  • alternate passphrase: alternatywne hasło gdy zgubisz pierwsze
  • new e-gold account passphrase: podstawowe hasło (minimum 6 znaków, w tym cyfry - pamiętaj, aby hasło było jak najtrudniejsze do złamania)
  • (verify)passphrase: powtórzenie hasła
  • turing number entry: tu należy wpisać numer widoczny na obrazku (to nie jest numer Twojego konta)

I to wszystko. Dane na temat konta zostaną wysłane na twój adres e-mail.

Logujesz się do konta poprzez link na stronie głównej Acces your account. Poniżej znajduje się screen planszy logowania z przetłumaczonymi opcjami.

plansza logowania i menu
menu

» AlertPay
» e-Gold
» MoneyBookers
» PayPal
» StormPay
» polskie banki
» transfer gotówki
» Kody SWIFT


subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt