reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
EuroBarre rejestracja

Eurobarre

rejestracja i korzystanie z surfbaru


      Po kliknięciu w banner lub link EuroBarre na tej stronie przeniesiesz się na witrynę firmy. Aby ściągnąć programu instacyjny surfbaru kliknij w link Installer. Po ściągnięciu malutkiego pliku (60 kB) o nazwie ebsetupfr.exe uruchom go i zainstaluj.

Przy wypełnianiu formularza najlepiej zmienić język francuski na angielski, klikając na odpowiednią ikonkę flagi.
Formularz rejestracyjny EuroBarre zawiera zaledwie kilka pól formularza. Po jego wypełnieniu i zaakceptowaniu surfowanie jest już naliczane. SurfBar ładuje się domyślnie automatycznie przy każdym starcie systemu - aby wyłączyć tę opcję należy posłużyć się zewnętrznym programem (lub windowsowskim "msconfig") i odznaczyć jego autostart.

Menu programu znajduje się po prawej stronie:

eurobarre menu

Oto co znajduje się pod poszczególnymi ikonkami programu:

eurobarre menu - główny panel administracyjny. Znajdzisz w nim ilość zebranych punktów i historię zarobków z poprzednich miesięcy (zakładki Gains oraz Historique). Zakładka Paiement to miejsce w którym po uzbieraniu wymaganego minimum zażądasz wypłaty.

eurobarre menu - tu znajdziesz miejsce loterii, gier, ankiet i wszelkich innych bonusów. Dla zrozumienia zasad poszczególnych zabaw konieczna jest znajomość francuskiego.

eurobarre menu - centrum informacyjne i punkt dla promotorów. W zakładce Infos membre zmienisz swój e-mail, zobaczysz wykres swojej aktywności i statystyki swojego konta (opcja Vos gains), w zakładce Parrainage znajdziesz swój link referencyjny a w Webmaster kod do bannera na stronę www.

eurobarre menu - kliknięcie w ten przycisk zakończy pracę surfbaru.


eurobarre menu - tu zmienisz skórkę pluginu i dostosujesz go do własnych upodobań. W tej opcji dostępny jest też język angielski.

eurobarre menu - zwinięcie surfbaru do traya (ikony obok zegara). Oczywiście w tym stanie program nie nalicza punktów.Zapisz się do EuroBarre !
EuroBarre - ZAPISZ SIĘ!
szczegóły EuroBarre
      Opcje surfbaru EuroBarre dostępne są również po kliknięciu pracym przyciskiem myszy na ikonce programu znajdującej się na pasku narzędzi:

eurobarre menuZainteresowany ??
ZAPISZ SIĘ
EuroBarre zarejestruj się

lub kliknij w banner zamieszczony w opisie firmy!


Pamiętaj - rejestracja nic Cię nie kosztuje. Członkostwo w EuroBarre jest darmowe! W każdej chwili możesz się wypisać.UWAGA powielanie opisów czy grafik z tej strony jest nielegalne! Jeśli chcesz wykorzystać tekst czy grafikę, której autorem jest serwis zarabiaj.NET zgłoś się do nas poprzez dział Kontakt !
menu

» ECBarre
» Eurobarre
» MoneyCashBar
» SmartBarre

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt