reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Dlaczego nie... Logomedia ?
logomedia      Logomedia to jedna z pierwszych firm get-paid, a zarazem ...horror nie tylko dla wytrawnego użytkownika biznesu, ale również dla tych, którzy z get-paidem nie mają nic wspólnego.

      Być może właśnie ze względu na swoje pierwszeństwo, mit Logomedii w naszym kraju kwitnie. Od razu należy zaznaczyć - to kwitnięcie chwasta, niech dla przykładu będzie popularny mlecz. Wspaniały żółty kolor kwiatu niczym słońce (?) w logotypie firmy.
Obiecuje tak wiele! Mami wspaniałymi perspektywami, oto bowiem na stronie witryny podane z aptekarską dokładnością ile zarobimy w ciągu miesiąca:

Twój zarobek = (20 e-mail'i * 0,06zł) + (20 e-mail'i * 15 osób * 0,03zł) + (6 ankiet * 4,00zł) + (6 ankiet * 15 osób * 2,00zł) = 214,20zł/miesiąc

Ponad 200 PLN w miesiącu kusi, dodajmy tylko że kusiło znacznie bardziej w chwili startu programu - jakieś 5 lat temu. To były pieniądze!

      Kwitnie więc mit Logomedii za sprawą powyższych czarów spisanych dłonią jej twórców. Żółty kwiat zamienia się w doskonale znany nam dmuchawiec. Sięgają poń przypadkowi internauci i dmuchają co sił w płucach!
"Ponad 200 PLN miesięcznie ! Wypełniaj ankiety, odbieraj maile!" rozbrzmiewa na każdym niemal forum polskiego internetu. Często z dopiskiem "Bez ściemy!". Fruną nasiona mlecza, sieją się po najbardziej zapomnianych zakątkach sieci - w księgach gości, komunikatorach, forach, dopiskach w komentarzach. Kiełkują na ugorach i na polach, kiełkują też w ogrodach. Spamowanie na ekranie! A wszystko "bez ściemy"...

      Czy Ty, drogi SPAMERZE sprawdziłeś swoją ofertę na sobie, czy z innych tylko zakładasz fermę królików doświadczalnych? Czy po miesiącu Twoje konto wzbogaciło się o 200 PLN ? Gratuluję! Żyj dalej w świecie iluzji, ale nie wciągaj do niego innych!
Za niedźwiedzią przysługę płacimy my wszyscy, którzy bawimy się w get-paid. Płacimy głosami rozwścieczenia internautów którzy mają dosyć spamu. Płacimy głosami tych którzy niestety zachęceni tą zdumiewającą ofertą spróbowali i po miesiącu wykrzywili się z obrzydzeniem. Płacimy utratą potencjalnych poleconych w PRAWDZIWYCH firmach.

Reklama !
Gorzka prawda - fakty...

      Logomedia istnieje już 5 lat i do tej pory trzyma w bazie niemal 127 000 użytkowników (sic!!!!). Niemal dorównuje przewspaniałemu link Klamm!
Czy ktoś z tej wielotysięcznej rzeszy ludzi otrzymał wypłatę? Czy ktoś z Was widział jej dowód? Oczywiście że nie, ponieważ takich wypłat nie było... Dlaczego? Ponieważ:
  • Logomedia jest firmą która NIE ZAPŁACI Ci pieniędzy! Nie ze względu na oszustwo, ale wobec swojej znikomej kondycji. System ten wysyła maksymalnie 1 maila miesięcznie. Zwykle jest ich jeszcze mniej. Każdy mail wart jest 1 gr. Policz proszę drogi nowicjuszu, który syfisz na każdym napotkanym forum o "200 PLN miesięcznie" ile czasu zabierze Ci uzbieranie tej kwoty ?
    Odpuśćmy 200 PLN - pomarzmy choć przez chwilę o granicy wypłaty - 50 PLN. Czy masz szansę przy takiej aktywności firmy osiągnąć ją za życia ? ABSOLUTNIE NIE !
  • Czy jakakolwiek strona może być uznana za dobrą, jeśli jej ostatnie uaktualnienie miało miejsce rok temu ??
    W Logomedii ostatnia aktualizacja (dział nowości) miała miejsce 2004-05-06 !!! 14 miesięcy wstecz! Czy to nie żałosne ?
  • Była to moja pierwsza firma w którą się zaangażowałem 3-4 lata temu. Zdobyłem naprawdę sporo poleconych, ale stan mojego konta nie przekroczył do tej pory 2 PLN. Dodam że z tak chętnie wymienianych wysoko płatnych ankiet - każda o wartości minimum 4 PLN - nie ujrzałem na oczy ani jednej w ciągu 4 lat !!!
      Argumentów można wymieniać jeszcze wiele, wszystkie jednak prowadzą do zasadniczej kwestii - kto tu kogo robi w konia ?

Na koniec - mit Logomedii pokutuje właśnie dzięki Wam, drodzy newbies. Codziennie setki ludzi złaknionych pieniędzy omamionych spamem zapisuje się do tego systemu. Już po miesiącu wobec braku maili zdegustowani psioczą na get-paid uważając go za ściemę.

      Pamiętacie z dzieciństwa co stanie się z dłońmi, kiedy spadnie na nie sok z zerwanego mlecza? A czy próbowaliście go wyrwać? Pozostawienie kawałka korzenia powoduje jego ponowny wzrost - i kwitnienie. Tu potrzeba siły i narzędzi! Nie bądźmy obojętni wobec spamów jakie widzimy na co dzień. Reagujmy! Bo niedługo zasypią nas nasiona dmuchawca...

felietony

» Pozycjonowanie stron
» Dlaczego nie... Logomedia ?
» Dlaczego... Klamm ?
» YourPTR - mistrz chaosu ?
» Złamany grosz a piramidy nad wisłą
» Nie kradnij - o istocie plagiatu
» Ortografia w get-paid

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt