reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
MoneyBookers - opis systemu płatności
Załóż konto MoneyBookers!

MoneyBookers

      Internetowy system płatności MoneyBookers choć nie tak popularny jak link e-Gold, stanowi jego ciekawą alternatywę i jednocześnie dobre uzupełnienie. Firma jest dostępna dla polskich użytkowników, zaś samo prowadzenie konta - podobnie jak e-Gold - niemal darmowe. Bank MoneyBookers akceptowany jest bardzo często przez systemy get-paid, upodobały sobie go zwłaszcza systemy niemieckie oraz bukmacherzy.
MoneyBookers wprowadziło jeden istotny wymóg formalny dla swoich użytkowników: musisz mieć ukończone 18 lat co zostanie sprawdzone przy weryfikacji konta. Jeżeli jesteś niepełnoletni zapytaj rodziców, czy możesz się zapisać na ich dane osobowe (będzie potrzebny dowód osobisty).

Aby otrzymać pieniądze na konto MoneyBookers, nie musisz być nawet jego posiadaczem! Loginem w systemie jest adres e-mail, tak więc po przelewie otrzymasz wiadomość o przekazie pieniędzy, które będą dostępne np dopiero po aktywowaniu konta.

Załóż konto MoneyBookers!

MoneyBookers pobiera prowizję od każdego przelewu na inne konto MoneyBookers jaki zadysponujesz w wysokości 1% jego sumy (ale maksymalnie 0,50 euro). Żądając wymiany zgromadzonych funduszy na czek zapłacisz 3,5 euro, zaś przelew pieniędzy na polskie konto bankowe - istnieje taka opcja! - kosztuje 1,8 euro.

Reklama
zakładanie konta MoneyBookers
Aby założyć konto kliknij tutaj.

Od 2005 roku MoneyBookers posiada polską wersję językową co w zdecydowany sposób uprościło procedurę rejestracyjną. Teraz aby założyć konto należy kliknąć na stronie banku w napis "Zarejestruj się" i postępować zgodnie ze wskazówkami!

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego musisz zaznaczyć kwadracik obok napisu Wyrażam pełną zgodę na Moneybookers. Finałem procedury jest kliknięcie przycisku 'Zarejestruj się'.
W ciągu kilku minut od zakończenia rejestracji w swojej skrzynce e-mail otrzymasz wiadomość z kodem potwierdzającym założenie konta. Po zalogowaniu powinieneś zobaczyć okienko z nagłówkiem informującym o braku weryfikacji.
Aby przejść proces weryfikacji wpisz numer który otrzymałeś w e-mailu. Jeżeli nie znalazłeś w nim kodu, kliknij w znajdujący się pod okienkiem link: Wyślij kod weryfikacyjny.

Pamiętaj, że MoneyBookers dopuszcza na posiadanie tylko jednego konta przez jedną osobę!
menu

» AlertPay
» e-Gold
» MoneyBookers
» PayPal
» StormPay
» polskie banki
» transfer gotówki
» Kody SWIFT


subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt