reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery


Pamiętaj - rejestracja nic Cię nie kosztuje. Członkostwo w Paid Surf jest darmowe! W każdej chwili możesz się wypisać.UWAGA powielanie opisów czy grafik z tej strony jest nielegalne! Jeśli chcesz wykorzystać tekst czy grafikę, której autorem jest serwis zarabiaj.NET zgłoś się do nas poprzez dział Kontakt !
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
PaidSurf - opis systemu

PaidSurf

niemiecki surfbar


      PaidSurf jest niemieckim systemem on-line, wynagradzającym swoich użytkowników za pracę na komputerze z włączonym surfbarem. Punkty jakie zdobywamy w ten sposób zamieniane są co miesiąc na pieniądze. Wartość punkta każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe mogą być różne.
Surfbar systemu można zakotwiczać w dole lub u góry ekranu monitora, nie "gryzie" się z plug'inami innych firm online ani nie obciąża specjalnie komputera.

      Banner PaidSurf wyposażony jest w licznik pokazujący "zarobione" punkty oraz lampkę mówiącą o naszej aktywności - zielona świadczy o zaliczniu punktów, czerwona jest "ostrzeżeniem" o naszej bezczynności i braku przyznawania punktów. Wystarczy wówczas przejawić jakąś aktywność (ruch myszką) aby punkty znów płynęły szeroką strugą na nasze konto.
Co jakiś czas PaidSurf sprawdzając naszą aktywność przy komputerze wstrzymuje wyświetlanie reklam i czeka, abyśmy wśród pojawiających się napisów (stop i weiter) kliknęli w słowo "Weiter". Dodatkowy licznik w w panelu sterowania wyświetla nasz CTR (czyli stosunek klikniętych reklam do liczby wyświetlonych) - warto co jakiś czas kliknąć w pojawiające się bannery, aby wartość utrzymywała się w rozsądnym przedziale ok. 1% CTR.

      Miesięczny limit korzystania z systemu to 7200 punktów. Przy intensywnej pracy na komputerze (po kilka godzin dziennie) można go wyczerpać już po około tygodniu. Jeśli wysurfowałeś więcej punktów nie otrzymasz za nie wynagrodzenia, ale możesz je scedować na któregoś z Twoich referali - jest to dobry pomysł, bo od ich zarobków masz należne ci procenty! Za punkty można również wykupić reklamę. Dodatkowym sposobem na większą sumę na koncie jest opcja odbierania maili reklamowych (ok. 0,05 euro za każdy e-mail) - są one jednak bardzo rzadkie i nie mogą stanowić znaczącego dodatku do uzbieranej sumy pieniędzy.
Jak wspomnieliśmy, wartość punkta w każdym miesiącu jest inna. Niestety - w ostatnim okresie coraz mniejsza, obecnie limit 7200 pkt. stanowi około 0,30 euro.

Zapisz się do PaidSurf !
PaidSurf - ZAPISZ SIĘ!
Dane firmy PaidSurf
Poleceni:
  • 1 poziom - 10%
  • 2 poziom - 5%
  • 3 poziom - 4%
  • 4 poziom - 2%
  • 5 poziom - 1%
Wypłaty: Ranking Kłopoty z rejestracją ?


Zainteresowany ??
ZAPISZ SIĘ
PaidSurf zarejestruj się

lub kliknij w banner zamieszczony w opisie firmy!


Pamiętaj - rejestracja nic Cię nie kosztuje. Członkostwo w PaidSurf jest darmowe! W każdej chwili możesz się wypisać.

menu

» ECBarre
» Eurobarre
» MoneyCashBar
» SmartBarre

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt