reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
PayPal - opis systemu płatności
Załóż konto PayPal

PayPal

Internetowy system płatności PayPal

      PayPal to najbardziej znany i popularny pośrednik w sieciowym transferze pieniężnym. Działa on od 16 listopada 1999 roku, aktualnie (od połowy 2002 roku) znajduje się w rękach internetowego giganta aukcyjnego - link eBay. Bank obsługuje 103 kraje i regiony a konta założyło w nim już 71 milionów ludzi!
W czerwcu 2005 roku PayPal zadebiutował na rynku polskim, choć w mocno okrojonej formie. Dopiero w październiku gigant płatności udostępnił swoją całą funkcjonalność polskim użytkownikom. Kilka dni później ruszyła strona w języku polskim!

      PayPal oprócz transakcji typowo aukcyjnych jest również najbardziej rozpowszechnionym sposobem płatności w świecie get-paid. Stąd posiadanie konta dla osoby bawiącej się w zarabianie przez internet ale również i w międzynarodowe aukcje jest koniecznością.
Obsługa płatności w PayPal jest banalna: przy przelewie wystarczy podać adres emailowy odbiorcy oraz odpowiednią kwotę przekazu pieniężnego. Po potwierdzeniu pieniążki wędrują do odbiorcy. Wszystko trwa sekundy. Nie płacimy przy tym żadnych prowizji. Niewielkie koszty ponosi wyłącznie osoba otrzymująca pieniądze. Możliwe jest przesłanie pieniędzy osobie, która nie jest jeszcze użytkownikiem PayPal, ale będzie ona mogła je odebrać dopiero po zarejestrowaniu się. Dopóki odbiorca nie założy sobie konta, możliwe jest wycofanie transakcji przez nadawcę. Jeżeli odbiorca nie zarejestruje się w ciągu 6 miesięcy, pieniądze są wycofywane na konto nadawcy automatycznie.

      Założone konto użytkownik może zasilić pieniędzmi poprzez bezpośredni przelew ze swojego konta bankowego, wysłanie pocztą na adres PayPal czeku lub za pomocą karty płatniczej (do czasu wprowadzenia kodu odblokowującego otrzymanego na adres domowy dostępna jest tylko ta trzecia możliwość, i to ograniczona do kwoty 200 USD).
Przelewy pomiędzy kontami w PayPal dokonywane są wyłącznie wewnątrz systemu, są więc natychmiastowe i dotyczyć mogą dowolnie małych kwot - nawet 1 centa. Jednak przy zasileniu konta z zewnątrz bądź wypłacie z niego na "prawdziwe" konto bankowe (lub w postaci czeku) obowiązuje limit minimum 5 USD.
Pay Pal ma również kilka innych ograniczeń. Pojedyncza transakcja nie może dotyczyć kwoty wyższej niż 2000 USD, a przy użyciu karty kredytowej nie można przekazać na konto w PayPal więcej pieniędzy, niż 5000 USD w ciągu 6 miesięcy.

      Konto założyć może każda pełnoletnia osoba.Założenie i prowadzenie konta jest darmowe! Jedyną prowizją pobieraną przez bank jest opłata za sprowadzenie zgromadzonych na PayPal środków na polskie konto bankowe (bezpłatnie za 500,00 PLN lub więcej, 5,00 PLN za 499,99 PLN lub mniej na rachunki bankowe w Polsce). Najmniejsza kwota, jaką można przekazać z systemu PayPal na konto bankowe to 30 zł.
Niestety - w chwili obecnej nie ma możliwości doładowania swojego konta PayPal z polskiego konta bankowego, można za to obciążać je kartą kredytową.

Reklama
zakładanie konta PayPal
Aby założyć konto kliknij tutaj.

Proces założenia konta PayPal po wprowadzeniu polskiej wersji językowej strony jest prosty. Po przeniesieniu się na stronę systemu kliknij link znajdujący się na dole strony "Załóż konto już dziś!" i wybierz typ konta "Konto osobiste" i jako kraj wybierz Polska:


WYpełnij formularz rejestracyjny zgodnie z prawdziwymi danymi. Ostatnie pola formularza służą opcji przypomnienia hasła, np. rodowe nazwisko mamy, 4 ostatnie litery w prawie jazdy, własne miasto urodzenia, miasto urodzenia ojca.
Na koniec należy zaznaczyć akceptację regulaminu i zrozumienie własnych praw i obowiązków oraz wpisać losowo wygenerowane litery w pole formularza. Rejestrację kończymy klikając w przycisk SIGN UP.

Kolejna strona służy wpisaniu danych naszej karty kredytowej lub bankomatowej. Można pominąć ten etap klikając w button Anuluj. Sama procedura służy jednak zweryfikowaniu konta PayPal, więc warto uzupełnić pola. Oczywiście weryfikacji można dokonać w dowolnym momencie, nie tylko w chwili zakładania konta.

W ciągu kilku minut od zakończenia rejestracji w swojej skrzynce e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem potwierdzającym założenie konta. (adres nadawcy: service@intl.paypal.com)
Po zalogowaniu konto zostaje aktywowane - powinieneś ujrzeć napis Email Confirmed

Każda operacja zostanie odnotowana osobym e-mailem, chyba że zmienisz to w swoich opcjach.
Dodatkowo PayPal posiada system referencyjny od wprowadzania własnych poleconych. Od każdego nowego użytkownika przez pierwsze 12 miesięcy otrzymasz 0,05 % jego obrotu pieniędzmi w PayPal. Link referencyjny znajduje się w menu "Polecenia".

Załóż konto PayPal


menu

» AlertPay
» e-Gold
» MoneyBookers
» PayPal
» StormPay
» polskie banki
» transfer gotówki
» Kody SWIFT


subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt