reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
System poleconych, downline, referrale
      Istotą zarabiania w get-paid nie jest tylko i jedynie własne klikanie w linki i bannery. Samodzielnie nie zarobimy zbyt wiele, zaś dojście do minimum wypłaty często przerastać będzie naszą cierpliwość. Na szczęście z pomocą przychodzi nam System poleconych (z ang "downline").
Firmom zależy na rozwoju i pomnażaniu swoich członków. Im więcej system posiada użytkowników, tym większa szansa na znalezienie reklamodawców. Im więcej reklamodawców, tym więcej reklam. Im więcej reklam, tym większy obrót.
W tym właśnie celu wymyślono system poleconych. Firmy wynagradzają Cię nie tylko za polecanie jej innym (bonus jaki otrzymujesz czasem za sam fakt zapisu kogoś z Twojego linka referencyjnego), ale przede wszystkim za aktywność takich osób.

Każda z firm wprowadza własne procenty wynagradzania. Przyjrzyjmy się schematowi:
  • 1 poziom - 10%
  • 2 poziom - 5%
  • 3 poziom - 3%
  • 4 poziom - 2%
  • 5 poziom - 1%
Widzimy, że firma postanowiła wynagradzać 5 poziomów (leveli) poleconych. Co to oznacza? Jeśli z Twojego linku zapisze się ktoś do firmy, otrzymasz z tego co sam zarobi w tej firmie 10%. Czyli jeśli wprowadzony przez Ciebie użytkownik zarobi 10$, ty dostaniesz 1$. Dzieje się to bez uszczerbku na jego koncie !!!! To bonus jakim wynagradza nas firma! Teraz pomyśl, co byłoby gdyby udało się dzięki Tobie zapisać do systemu np. 30 osób! Zakładając, że każda zarobi 10 $, Ty otrzymałbyś dzięki nim 30$. Tak tak, w ten sposób Twój zarobek szybko się mnoży! Ale to nie wszystko...
Jak widzimy są również kolejne cztery poziomy. Do czego służą? To bonus dla Ciebie na wypadek gdyby ktoś z Twoich poleconych postarał się o swojego poleconego (referrala). Czyli jeśli on wprowadzi kogoś nowego kto zarobi 10 $, ty otrzymasz dodatkowo 0,50 $ ! Oczywiście ten dzięki komu ów polecony się zapisał otrzyma w tym wypadku 1 $.
I tak po 5 poziomów w dół ! Proste? A jakie wygodne!

Pamiętaj - idea get-paidu opiera się właśnie w gównej mierze na szukaniu poleconych! Stąd tyle reklam innych systemów, stąd strony o zarabianiu. Samodzielnie nie zdziałasz zbyt wiele, z innymi - co innego!
Dlatego dużo uwagi poświęcaj szukaniu chętnych do rejestracji w firmach! A w jaki sposób użytkownik zostanie przypisany Tobie? Musisz podać mu swój link referrencyjny - patrz niżej...

Reklama
Polecanie..
      W każdej firmie swój osobisty link do polecania oraz dodatkowo bannery i inne dodatki znajdziesz w dziale Referral center. To własnie ten link podawać będziesz w emitowanych przez siebie reklamach czy też na swojej stronie o zarabianiu. Dzięki niemu osoby które zachęcisz do zapisu, zostaną przypisane Tobie jako 1 poziom.

Uwaga! Nie możesz spocząć na laurach nawet, jeśli udało Ci się pozyskać setki poleconych. Każda firma reguluje w regulaminie kiedy otrzymasz od nich należne Ci procenty. Może to być przy np. parametrze 70% Twojej aktywności. A więc jeśli przestaniesz sam klikać w linki myśląc, że zarobią na Ciebie inni - stracisz!

menu

» na skróty - 5 kroków
» system poleconych
» rejestracja w firmach
» nawigacja w firmach
» zarabianie
» pułapki
» finanse - reklama i wypłaty

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt