reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Rejestracja w firmach get-paid
      Ten rozdział pokazuje krok po kroku jak zarejestrować się w przykładowej firmie e-mail. Większość firm e-mail opartych jest na skrypcie CC, stąd formularz rejestracyjny różnić się może jedynie w detalach (jak np. wybór zainteresowań).
Oczywiście - w np. systemach niemieckich rejestracja przebiega w zupełnie inny sposób. W takich wypadkach przewodniki rejestracyjne znajdziecie na podstronie opisującej daną firmę (np. link Klamm)

rejestracjaPamiętaj - podawaj swoje prawdziwe dane !!! Jeśli w polu "nazwisko" wpiszesz hdshjdshja - możesz stracić konto w firmie.
Pamiętaj - w firmach zagranicznych nie wpisuj polskich liter: "ę, ą, ó, ł".
Jeśli nie dochodzą do Ciebie e-maile, być może są odbijane od filtrów antyspamowych (np. wp.pl, onet.pl). Polecamy założenie konta pocztowego na o2.pl

      Pierwszym krokiem w rejestracji w firmie jest kliknięcie na jej stronie głównej w link "Sign Up" (może to być również "Sign" "Signup" "Join" lub podobnie)Na nowo wczytanej stronie w polu formularza wpisujemy swój adres e-mail...

rejestracja

Reklama
Rejestracja C.D.
      Po kilku chwilach na podany przez Ciebie adres e-mail nadejdzie wiadomość z linkiem aktywującym w środku. Kliknij go, a zostaniesz przeniesiony do etapu właściwej rejestracji w fimie.
Poniżej objaśniamy poszczególne pola formularza rejestracyjnego:
 • Username - Twoja nazwa (nick, ksywa, login w systemie)
 • E-Mail Address - Twój adres e-mail
 • Send emails to: - Wybieramy, czy chcemy otrzymywać wiadomości do naszej skrzynki e-mail, czy też do skrzynki znajdującej się na stronie programu, czy też tu i tu. Najlepiej wybrać tę ostatnią opcję.
 • First Name - Twoje imię
 • Last Name - Twoje nazwisko
 • Address - ulica, nr domu, nr mieszkania
 • City - Twoje miasto
 • State - stan - wybieramy "None" lub "N/A"
 • Other State - wpisujesz np. swoje województwo
 • Zip/Postal Code - kod pocztowy (koniecznie bez myślnika!!)
 • Country - kraj - wybieramy "Poland"
 • Referred by - nawet jeśli to pole można edytować - pozostaw bez zmian!
Kolejny etap to zaznaczenie swoich zainteresowań. Pamiętaj, aby nie zaznaczać opcji "Search" (Polska nie jest zaliczana do krajów które mogą wyszukiwać, chyba, że dostępna jest opcja "International Search" - tę można zaznaczyć). Uważaj też na zainteresowania-pułapki typu "I'm Cheater" "Delete Me" "I don't understand English" "I Don't Read English" itd itp.

Poniżej zainteresowań znajduje się pole wyboru (Select a payment method) z ramką formularza. To miejsce na określenie w jaki sposób chcemy otrzymywać wypłatę. Wybieramy link e-Gold lub link MoneyBookers a w pole poniżej (Payment Account ID) wpisujemy swój numer konta e-Gold lub adres e-mail pod jakim zarejetrowaliśmy się w MoneyBookers.
Ostatni etap to wybór hasła do systemu. Pamiętaj - pod żadnym pozorem nie nadawaj hasła w firmach takiego jakie ustawiłeś dla konta e-gold! Dla każdej firmy najlepiej wymyślić inne hasło!
Hasło podajesz dwa razy i akceptujesz przyciskiem "Signup". I to już koniec rejestracji! Część firm prześle Ci e-maila potwierdzającego zapis z danymi konta. Teraz możesz zalogować się w firmie (opcje "Log-In" "Members" itp) i zapoznać z link Nawigacją w danej firmie!

menu

» na skróty - 5 kroków
» system poleconych
» rejestracja w firmach
» nawigacja w firmach
» zarabianie
» pułapki
» finanse - reklama i wypłaty

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt