reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
5 kroków - skrót
      Rejestracja i członkostwo w każdej z firm prezentowanych w serwisie zarabiaj.net jest całkowicie bezpłatne! Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów, jedyną Twoją inwestycją jest czas jaki poświęcisz na tę zabawę. Zyskać można wiele, stracić ? oprócz zainwestowanych pieniędzy w firmach z działu link Bukmacherstwo - nic. No, może trochę nerwów :-)

link Krok pierwszy - jak to działa i dlaczego ktoś chce nam płacić ?
link Krok drugi - od czego zacząć ?
link Krok trzeci - pomnażanie swoich zarobków
link Krok czwarty - pierwsza wypłata !!!
link Krok piąty - rozliczenie z fiskusem...

Reklama
5 kroków do sukcesu...
Krok pierwszy - jak to działa i dlaczego ktoś chce nam płacić ?
Cała machina biznesu get-paid (tak nazywa się z angielska "zarabianie w internecie") żyje dzięki reklamom.
Jej koło zamachowe napędza się samo... bowiem choć zdarzają się reklamy firm zewnętrznych próbujących utrwalić swój wizerunek/sprzedać produkt lub usługę, to jednak gros reklam pochodzi od takich użytkowników jak ja czy Ty, próbujących pozyskać referali do firm w których są zapisani. Użytkowników get-paid są setki tysięcy, więc nie ma obawy, że w pewnej chwili zabraknie reklam. Jest to jednocześnie potwierdzenie opłacalności tej zabawy - czy bowiem ktoś wydałby pieniądze na reklamę która nie przynosi dochodu ??

Krok drugi - od czego zacząć?
Na początku polecamy zarejestrować się w 5-10 najlepszych systemach polecanych przez zarabiaj.net. Jak je odnaleźć? - wystarczy zajrzeć do stale uaktualnianego działu link Rankingi firm. Jeśli po kilku tygodniach dojdziesz do wniosku, że podoba ci się ta zabawa - nie zwlekaj z rejestracją w pozostałych firmach! Dlaczego? Sytuacja na rynku get-paid jest zmienna - najlepsza dziś firma za miesiąc może być przeciętniakiem, a inna ze średniaka może wskoczyć do czołówki. Tu trzeba trzymać rękę na pulsie i mieć w zanadrzu kilkanaście firm, aby zwielokrotnić zarobek!
Początki są trudne, a grunt to dobra informacja! Polecamy zapisać się na naszą listę subskrypcyjną (formularz w prawym menu) oraz zarejestrować na link Forum Virtual-Cash.
Koniecznie załóż też bezpłatne konto link e-Gold na które firmy przelewać będą Twoje zarobki. Gromadź uzyskane wypłaty w większą całość, którą potem przelejesz do swojego polskiego banku.
Pamiętaj, że:
  • podczas rejestracji w firmach nie możesz używać polskich czcionek (ę, ń, ó, ł), zaś same informacje o Tobie powinny być prawidłowe (możesz być usunięty z firmy za podanie w formularzu rejestracyjnym adresu typu "xxxvvvveeee").
    Przykłady wypełnienia formularza rejestracyjnego znajdziesz w rozdziale link Rejestracja w firmach
  • Najczęściej oprócz swoich danych osobistych należy podać swoje zainteresowania: w formularzu wybieramy interesujace nas dziedziny (nie wybieraj wszystkich jakie tylko można). Pamiętaj, aby nie zaznaczać opcji "Search". Uważaj też na zainteresowania-pułapki typu "I'm Cheater" "Delete Me" "I don't understand English" "I Don't Read English" itd itp.

Krok trzeci - pomnażanie swoich zarobków
Kiedy już zabawa Cię wciągnie, z pewnością zaczniesz zastanawiać się w jaki sposób można przyspieszyć i zwielokrotnić swoje zarobki. Odpowiedź jest prosta: należy stworzyć własną strukturę poleconych osób (tzw. "dowline"). Zapisane dzięki Tobie osoby do danych systemów będą również zarabiać na Ciebie! Twoi poleceni (tzw. "referrale") dostaną tyle na ile zapracują, natomiast procenty od ich zarobku płacone są Tobie przez firmy bez żadnego uszczerbku na ich kontach! To fantastyczne powiązanie! Im wcześniej zaczniesz zachęcać ludzi do zapisów z Twojego linka, tym większe będą Twoje późniejsze zyski. Zadbaj o to aby Twoi znajomi zarejestrowali się podając Twój ID (tzw. "link referencyjny")! O wiele lepiej polecić systemy znajomym zamiast czekać aż oni zaczną polecać je Tobie!
  • Swój link referencyjny znajdziesz zawsze na stronach firm w dziale "Referral Center". Oprócz niego zazwyczaj znajduje się jeszcze kilka bannerów, które mają zachęcić do zapisu. Jeśli skopiujesz ów link lub kod bannera na swoją stronę, rejestrujący się nowy użytkownik który w niego kliknął zostanie przypisany pod Ciebie.
  • NIE STOSUJ SPAMU!! Nie wysyłaj maili do nieznanych Ci osób zachęcając do zapisów do firm, nie męcz tym ludzi na czatach! Systemy tępią SPAM tak samo jak większość użytkowników internetu - za spam zostaniesz usunięty z firm
  • Nie twórz kilku kont w jednej firmie - np. na dziadka, babcię, mamę. Większość firm dopuszcza tylko jedno konto z jednego adresu IP - w razie wykrycia kilku kont stracisz członkostwo w firmie wraz z uzbieranymi zarobkami
  • Dla zwiększenia swojego dowline a co za tym idzie - swoich zarobków - co jakiś czas wykup reklamę w firmach - przyniesie ci ona ludzi zapisanych pod sobą z całego świata! Postaraj się też założyć własną stronę internetową, dbaj o jej aktualność i odwiedzalność.
  • Działanie siatki poleconych opisaliśmy szerzej w rozdziale link Poleceni.

Krok czwarty - pierwsza wypłata !!!
Aby otrzymać wypłatę, w większości systemów trzeba jej zażądać (w niektórych przelew następuja automatycznie np. co miesiąc). Jeśli uzbierałeś grancę wypłaty w danym systemie (np. 5$) przejdź do sekcji "Redeem" (lub podobnej, np. "Redemption Center"). Link do niej znajduje się zwykle pod statystykami Twojego konta. Na wczytanej stronie dysponujesz uzbieranymi pieniędzmi (dla przykładu - kupno reklamy, zamówienie czeku, przelew na konta wirtualne) - w tym przypadku wybieramy opcję przelewu na konto e-Gold lub MoneyBookers. Jeśli widnieje pole formularza z prośbą o podanie numeru konta - podaj je!
A potem... pozostaje czekać... proces przelewu trwa od kilku godzin do kilkudziesięciu dni. Szczegółowo określa go regulamin każdej firmy.
Procedura wykupu reklamy i prośby o wypłatę opisana jest w dziale link Finanse - reklama i wypłaty.

Krok piąty - rozliczenie z fiskusem...
Czy z tak uzyskanych przychodów trzeba się rozliczać w Urzędzie Skarbowym? Chciaż nikt nie lubi ich płacic to... jakby nie patrzeć, paradoksalnie podatki są miarą naszego sukcesu. Pewnie, że jeśli zarobisz kilkadziesiąt dolców w ciągu roku to ... właściwie nie ma o czym gadać - kwota wolna od podatku to ponad 2 tysiące złotych. Jednak trzeba pamiętać o tym, że choć niby banki nie spowiadają się fiskusowi z realizowanych czeków to moment, kiedy zaczniesz zmieniać samochody raczej uwadze fiskusa nie ujdzie - a wtedy... to się na pewno nie opłaci.
Najlepiej o wszystko wypytaj swój Urząd Skarbowy.

menu

» na skróty - 5 kroków
» system poleconych
» rejestracja w firmach
» nawigacja w firmach
» zarabianie
» pułapki
» finanse - reklama i wypłaty

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt