reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
Transfer gotówki z e-Gold / MoneyBookers do polskich banków

      Po zgromadzeniu większej kwoty na link e-Gold, link MoneyBookers czy link PayPal pojawia się pytanie - co dalej ? Chcąc otrzymać pieniądze należy w jakiś sposób przesłać je do kraju... Czek nie jest wygodnym rozwiązaniem: jego realizacja trwa ponad 2 tygodnie a bank, w którym masz zamiar go zrealizować pobierze sobie odpowiednią prowizję - próba realizacji czeku poniżej kwoty 20$ przestaje mieć sens... Nie wspominając już o niebezpieczeństwie zawału serca na jaki narazić możesz bankową dysponentkę w okienku podsuwając jej pod nos świstek papieru z naniesioną na nim kwotą w obcej walucie.

      Z pomocą przychodzi nam kilka rozwiązań, w wypadku jednak każdego z nich konieczne jest posiadanie konta w którymś z polskich banków. Nie masz 18 lat? To nie problem! Wiele banków oferuje konta dla młodzieży, których prowadzenie nie kosztuje ani złotówki! Ofertę zamieściliśmy w rozdziale link Polskie banki

      Powróćmy do transferu pieniędzy z kont wirtualnych na konta polskich banków. W dziale poświęconym link MoneyBookers opisaliśmy procedurę przelewu pieniędzy na konta bankowe. Czy można obniżyć jego koszt? I co z pieniędzmi na link e-Gold ? Istnieje kilka rozwiązań:

  • Wymiana pieniędzy na link naszym forum. Powołaliśmy do tego specjalny dział "Wymiana walut", w którym użytkownicy kupują i sprzedają uzbierane pieniądze.
  • Sprzedaż pieniędzy w serwisie link inwestycje.org (dział Wymiana)
  • Sprzedaż pieniędzy w serwisie link kantor.e-gold.com.pl
Poniżej zestawiliśmy wady i zalety wymienionych sposobów

Reklama
porównanie sposobów transferu

      Nasze forum link szuwi.com (inaczej Virtual-Cash Forum) posiada specjalny dział, w którym użytkownicy wymieniają się pieniędzmi. Zwyczajowo wymiana następuje wg kursu danej waluty (euro, dolar) w dniu zamiany. Nikt nie pobiera żadnych procentów od kwoty wymiany!
Serwis link inwestycje.org wymieni jedynie pieniądze zgromadzone na e-Gold, pobierając od kwoty 3% i dodatkowo 3$ za każdą wymianę. Serwis nie wymienia pieniędzy z kont MoneyBookers.
Serwis link kantor.e-gold.com.pl wymieni pieniądze e-Gold pobierając aż 15% kwoty. W chwili obecnej kantor zawiesił wymianę pieniędzy z kont MoneyBookers.

Jak widać, niewątpliwie najkorzystniejszym sposobem jest wymiana na link Forum Virtual-Cash. Należy tylko zwracać uwagę na doświadczenie i staż kontrahenta.
Pozostałe dwa serwisy zostały sprawdzone przez rzeszę użytkowników, jednak pobierana przez nie opłata - mimo że niewielka - za swoje usługi powoduje, że sytuują się na dalszych miejscach porównania.

menu

» AlertPay
» e-Gold
» MoneyBookers
» PayPal
» StormPay
» polskie banki
» transfer gotówki
» Kody SWIFT


subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt