reklama w zarabiaj.net o nas zarabianie przez internet - kontakt
zarabianie przez net - strona g3�� praca - niusy mapa zarabiaj.net nasze zarabianie - o naszym serwisie Forum Virtual-Cash praca w internecie - linki i bannery
zarabianie
praca w domumaile
pracainne
telepracasurfbary
praca w internecieprogramy partnerskie
zarabianiebukmacherstwo
reklama
get-paid
pracaaktualności
telepracatelepraca - podstawy
praca w domubanki get-paidowca
zarabianie w internecieranking firm
zarabianiezapłaciły nam...
telepracaczarna lista oszustów
e-zarabianiekonkursy
praca przez internetfelietony
serwis zarabiaj.net
zarabianie w internecieo nas
telepracanasze forum
praca w domureklama u nas
praca w interneciemapa serwisu
zarabianielinki
pracakatalog
zobacz:
oferta
linki
Chelsea Londyn
IBAN
Robert Kubica
Prizee gry online
Praca
Banki
YourPTR - mistrz zarobku czy ... chaosu ?
yourptr

YourPTR... firma wysyłająca setki maili dziennie, dzięki którym wzbogacamy się o dziesiątki dolarów. Zaczynamy od centa kończymy na dolarach...
YourPTR - najlepsza firma gptr czy... mistrz chaosu?!

      YourPTR to firma webmasterki Lindy wysyłająca kilkadziesiąt maili dziennie, z czego 4/5 to maile punktowe. Być może ostatnia część zdania nieco odstrasza, jednak należy pamiętać, że punkty przeznaczyć można na gold membership lub zamienić je na pieniądze (stawki: 15$ -10 000 000,      1 000 000 - 1$).

      Wielu skuszonych powyższymi perspektywami niezwłocznie zapisuje się do firmy. Z fascynacją odbierają każdego maila i klikają w setki linków dziennie. Stawki są ogromne - nawet do 50.000 tysięcy pkt za maila z dziesięcioma linkami. Zakochani w YourPTR klikają i klikają, i klikają i jeszcze raz klikają...
Skuszeni ilością maili i błyskawicznym przyrostem punktów zaczynają myśleć o powiększeniu zysku dzięki poleconym. Rozpoczynają się inwestycje w reklamę, dzięki której tworzy się grono referrali.
Mobilizacja rośnie, pomimo pustego konta - przecież inwestycja się zwróci! Z zapartym tchem klikanie w linki trwa. Aby osiągnąć wyższy przelicznik punktowy większość postanawia przekroczyć barierę 10 milionów (sic!) punktów.
Po kilku tygodniach zapał przygasa, maile miast cieszyć - nużą czy wręcz wywołują rozdrażnienie. Co zrobić aby zredukować ich ilość? Opcja wakacji odpada - wszak nie liczą się wówczas % od z takim trudem nałapanych referrali. Inbox jest niewygodny. Może więc nowe konto pocztowe tylko i jedynie dla potrzeb YourPTR ?
Po kilku dniach sprawdzają skrzynkę - odbierają i kasują setki maili, kilka linków dla pozoru zostaje klikniętych. Statystyki konta alarmują - z grona takim trudem uzyskanych poleconych została połowa, która konta specjalnie nie wzbogaciła. Zapada decyzja powtórnej mobilizacji. Mija kolejny tydzień, zbliża się upragniona chwila wymiany uciułanych punktów na 15 $! Ekscytacja rośnie, nowy stan konta wygląda imponująco! Jednak... co dalej? Wypłata od 35 $ - brakuje ponad połowa... Zapał osłabł, na codzienną lawinę maili można dostać odruchu wymiotnego. Kolejna decyzja - sprzedaż konta! Wynik - marne 5-10 PLN...

      Czy było warto? Czy dobrze zrobili inwestując czas i pieniądze w firmę, w rezultacie tracąc na niej kilkanaście złotych? Czy kuszenie nawałnicą e-maili to nie marchewka na kiju ?

reklama:
YourPTR - ciąg dalszy...

      Wy, drodzy czytelnicy, również zastanówcie się teraz czy warto inwestować w podobne firmy? Czy nie jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto?
Czy pomimo tego, że firma wysyła ogromne ilości maili warto się do niej zapisywać ?
Częstym utyskiwaniem get-paidowca jest nikła ilość maili w danej firmie - YourPTR to coś całkiem odwrotnego. Skoro w tej firmie można zarobić krocie dzięki nieustannej fali przesyłek, to dlaczego ilość membersów wynosi tylko 3000 tysiace ?
Myslę, ze odpowiedź jest oczywista...

Autorem niniejszego felietonu jest marcianson


felietony

» Pozycjonowanie stron
» Dlaczego nie... Logomedia ?
» Dlaczego... Klamm ?
» YourPTR - mistrz chaosu ?
» Złamany grosz a piramidy nad wisłą
» Nie kradnij - o istocie plagiatu
» Ortografia w get-paid

subskrypcja
Twój e-mail:

reklama


stat4u

Praca w domu i internecie, zarabiaj.net 2002-2005 all rights reserved reklama | o nas | kontakt